METARKON CALIPER REPAIR KIT
IVECO - FORD - VOLVO …

Firmamız 1986 yılında Konya Topkapı Sanayi Sitesinde 400m2 atölyede üretime başlamıştır. Zaman içerisinde gerek teknoloji ye gerekse makine parkının çeşitliliği ve hızı sayesinde VOLVO ve MERCEDES kamyon, Otobüsleri için kaliteli yan sanayi sunmaktayız. Müşteri memnuniyetine endeksli olarak çalışma sahasını ve üretim kalitesini artırmış ve bu yönde kalite ve Kontrol ünitesine her imal ettiğimiz yedek parça kontrol edilmektedir. Kalite odaklı çalışma anlayışımız hem diğer üreticilere örnek olmuş hem de kalite bazında tatlı bir rekabet yaratmıştır.
Firmamız ayrıca Çapak alma vibratörleri, Polisaj vibratörleri, Kurutma vibratörleri, Plastik aşındırıcılar, Parlatma tasları, Çapak alma ve parlatma sıvıları üretimi ve temini konusunda akla ilk gelen isimlerden biri olan firmamız; geniş ürün yelpazesi ve yüksek ölçekli üretim kapasitesiyle sektörde öncü olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemektedir.


Profesyonel kadro, üretim ve kalite kontrol mekanizması, satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyeti gibi konuları kendine ilke edinen firmamız,halen çalışmaları devam eden kalite yönetim belgeleri ve patent organizasyonlarıyla sektöre daha iyi hizmet verme ve kendini geliştirme çaba ve heyecanı içindedir.

Kurumsallaşma süreci içerisinde olan firmamız, 2000 yılından itibaren fabrika konseptine uyum sağlayarak, üretim departmanı ve satış departmanı olmak üzere amaca uygun çalışma formatına geçmiştir. Makine üretimi konusunda da kendine güvenen firmamız ürettiği ürünleri yurt içinde bütün illerimize ulaştırmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden firmamız yenilikçi politikasıyla kendini sürekli geliştirmektedir. Amacımız ülke ekonomisinde biz sanayicilere düşen görevi hakkıyla yerine getirerek uluslararası rekabette ülkemizi hak ettiği yere getirmektir.
 
Politikasını kalite ile kariyerini ise güvenle perçinleyen ve çalışma anlayışının temelinde haklı kazanç ilkesi yatan firmamız sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek siz değerli müşterilerimize her zaman azami memnuniyet verme çabası içindedir.

 

NURETİN BAŞYAĞCI